Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní vyjížďka Hrubá Skála 2011

Letošní trasa již 16. ročníku Jarní vyjížďky byla připravena v krásném prostředí - přímo v srdci Českého ráje - v Hruboskalských lesních cestách. Hlavní organizace se ujal pan Pařík ml., který naplánoval trasu jak sedlovým koním, tak vozatajcům.
Vyjelo se v sobotu 14. května, za krásného jarního počasí plného sluníčka a čerstvého vzduchu, od Myslivecké chaty na Hrubé Skále, nebo-li od "Vykotlaného Dubu".  Bohužel ani krásné slunečné počasí nepřilákalo mnoho účastníků - sedlových koní se sešlo šest a vozatajci zbyli ve dvou. Ani to ale nezkazilo pohodovou, asi dvou a půl hodinovou vyjíždku v blízkém okolí Hrubé Skály, s cílem opět u Myslivecké chaty. Nutno doplnit, že každý zůčastněný jezdec či vozataj měl možnost občerstvit se (zdarma) výborným mysliveckým gulášem zajištěným v Myslivecké chatě na místě startu!
Jak již bylo poznamenáno - letošní organizace se ujal p. Pařík ml., který zároveň vedl jezdecké koně, v čele vozatajců byl se spřežením haflingů syn pana Paříka. Za tuto celou vydařenou sobotní akci panu Paříkovi a jeho rodině ještě jednou děkujeme!
Nezbývá, než pozvat všechny potencionální účastníky na další - již 17. ročník Jarní vyjížďky v příštím roce, a že se budeme moct těšit na hojnější účast na takto podobně povedené akci do začátku jezdecké sezony..., které alespon letos vysloveně přálo krásné jarní počasí...!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář