Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubertova jízda Kadeřavec 2014

V sobotu 4. října 2014 se na rozlehlé louce u Šiftových v Kadeřavci sjelo několik sedlových koní a vozatajců, aby se společně vydali na oblíbenou Hubertovu jízdu po cestách a cestičkách Českým Rájem.

Díky přenádhernému slunečnému říjnovému dni se sešlo velké množství sedlových koní, ale překvapil především nezvykle vysoký počet vozatajců, kteří v posledních letech jezdili v nehojném počtu dvou, max. tří vozů, letos se přijelo rozloučit se sezonou hned čtvero vozatajců ze všech koutů Českého ráje! Díky!

Počasí přálo po celý den, tak vyjížďka se myslím vydařila po všech stránkách.

Velké díky patří především realizačnímu týmu, který se o všechny jezdce a vozatajce pečlivě staral od brzkého rána až po předávání odměn za Hon na lišku....DANČO ŠEFLOVÁ A BÁRO FRANCOVÁ - HOLKY DĚKUJEME !!! heart

 

A také veliké díky neutuchajícímu elánu rodiny Šiftových, díky kterým jsme se opět mohli sejít na tak krásném místě, jakým Kadeřavec bezesporu je... I když se Vráťa Šifta nechal již několikrát slyšet, že je to tentokrát opravdu naposled, věřím (a doufám, že nejen já), že se na to bude za dva, tři roky dívat zase trochu jinak cool ....? Vždyť víte, že bez vás by to prostě nebylo onowink...!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář