Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní vyjížďka Přepeře 2010

V sobotu 8. května 2010 jsme se sjeli v Přepeřích u jezu u Jizery, abychom zahájili letošní "jezdeckou sezonu" již tradiční Jarní vyjížďkou. 
Počasí nám i přes nepříznivé předpovědi opravdu přálo, celý den bylo příjemně jak pro jezdce, tak pro koně, a možná i díky tomu se ráno po deváté hodině u jezu sjelo celkem 16 jezdeckých dvojic, a několik vozatajců, aby se všichni i letos vydali na nenáročnou trasu Českým Rájem. V deset hodin jsme vyrazili na dvě, bezmála dvouhodinové trasy, jiná pro jezdce a jiná pro vozatajce (se kterými se na vyjížďku nakonec vydali i dva jezdci z řad sedlových koní), s přesedlištěm u Salonu "V jeteli", kde bratr Johan perfektně zajistil malé občerstvení pro každého (dvounohého:-)) účastníka Jarní vyjíždky. Ráno na startu každý účastník dostal kupon k vyzvednutí klobásy a piva, což krátce po poledni přišlo opravdu vhod. Občerstvení bylo výborné, v příjemném prostředí, kde se měli i naši koně možnost chvilku napást. Po této přestávce se spousta účastníků již vydala ke svým domovům, to málo, co zbylo, společně odjelo na místo ranního startu, k jezu do Přepeř, aby se i tam všichni zbylí účastníci rozloučili a postupně odjeli nejkratší cestou do svých stájí. 
Příjemná vyjíždka se obešla bez větších karambolů (až na jeden méně štastný pád, kdy si dva koně poblíž sebe nepadli do oka, a na jedno nepříjemné nedorozumění s místním obyvatelem), takže doufejme, že i ostatní účastníci byli spokojení, a budeme se na Vás všechny těšit opět u některé z dalších akcí Selské Jízdy....! 
Rádi samozřejmě uvítáme i postřehy Vaše, jak pozitivní, tak i negativní, vždy je co zlepšovat, a podněty k tomu si samozřejmě vždy rádi přečteme....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář