Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josef Pařík ml.

Pan Pařík je dlouholetým členem Selské Jízdy. Svojí základnu má v Borku pod Troskami, odkud se často pořádají Hubertovy jízdy nebo oblíbené Jarní vyjížďky, kde nechybí jako hlavní organizátor a zároveň aktivní člen vozatajců.

Chovatelem koní je od roku 1984, kdy se specializoval na chov Velschpony. Od roku 1998 je chovatelem výhradně plemene Hafling, což je dle jeho slov "kůň pro všechno využití". Jezdí s nimi v kočáře i pod sedlem po Českém Ráji, ale využivá je i na drobné práce na poli. Aktivně se s nimi ale účastní i drobných vozatajských závodů po okolí, kde zapřahá nejčastěji dvojku, troufne si ale i na čtyřku, a v poli oceněných se většinou neztratí.

S dostatečným předstihem je možné objednat si u něj jízdu kočárem na svatbu, což je hojně svatebčany využíváno hlavně v letní sezoně. Nezapomenutelným zážitkem pro Vás může být i vyjíždka kočárem po Českém Ráji, zná všechna jeho krásná zákoutí, a věřte, že chvil strávených s jeho krásnými koňmi nebudete litovat. Pokud toužíte poznat krásy Českého Ráje netradiční cestou, můžete si kočárovou vyjížďku kdykoliv domluvit na tel.č. 732247125.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář